TARGI SENIORA 2016

Kochani Przyjaciele !!!
z okazji EUROPEJSKIEGO DNIA SENIORA niezmiernie miło nam zaprosić Was do udziału w pierwszych w regionie Targach Seniora 2016, które odbędą się w czwartek 20 października 2016 roku na terenie Mławskiej Hali Sportowej w Mławie. Targi Seniora 2016 to niezwykłe wydarzenie i zarazem okazja do zapoznania się z najnowszą technologią medyczną i farmaceutyczną, okazja do tego aby zaczerpnąć informacji i wiedzy z zakresu odpowiedniego żywienia, kondycji fizycznej i psychicznej, jak również informacji na temat bezpieczeństwa oraz zdrowego i aktywnego trybu życia. Czekać na Was będą specjaliści z dziedziny zdrowia, bezpieczeństwa, finansów oraz prawa, którzy bezpłatnie pomogą i doradzą jak rozwiązać Wasze problemy.

Targi Seniora to również doskonała okazja do podziwiania stoisk z rękodziełem artystycznym, które tworzą Seniorzy z naszego regionu, to okazja do posmakowania tradycyjnych potraw kuchni polskiej w wykonaniu Kół Gospodyń Wiejskich. W trakcie trwania Targów będziecie mieli okazję do wzięcia udziału w konkursach i zabawach w których na zwycięzców czekają bardzo atrakcyjne nagrody. Wieczorem wszystkich naszych gości i przyjaciół zapraszamy na koncert znanej wszystkim Seniorom gwiazdy a po koncercie zapraszamy na wspólną zabawę taneczną.

W trakcie trwania Targów odbędzie się także Regionalny Przegląd Twórczości Artystycznej Seniorów z naszego regionu. Zatem jeśli macie zespół wokalny, chór, kabaret, sekcję teatralną itp. to koniecznie zgłoście się do przeglądu i pochwalcie się swoimi artystycznymi umiejętnościami. Na zwycięzców czekają nagrody. Również jeśli tworzycie ręcznie wykonywane dzieła sztuki lub wspólnie malujecie, wyszywacie, szyjecie to koniecznie pokażcie swoje prace podczas Targów. Udostępnimy Wam miejsce do ekspozycji. To doskonała okazja do pokazania tego co wspólnie tworzycie.

Udział w Targach oraz przeglądzie jest zupełnie bezpłatny jednak, jeśli chcecie możemy przygotować dla Waszego zespołu i grupy z którą wspólnie przyjedziecie obiad w cenie 6 zł od osoby. Zadzwońcie do nas wcześniej i złóżcie rezerwację. Przesyłamy Wam również regulamin udziału w przeglądzie artystycznym wraz z karta zgłoszeniową i z ogromną radością czekamy na Wasze przybycie.

Tego dnia nie może Was zabraknąć – bądźcie z nami i przyłączcie się do tego niezwykłego wydarzenia. Spotkajmy się wszyscy razem we wspólnym działaniu i zabawie.

Więcej informacji o Targach Seniora oraz rezerwację pod nr telefonu 791.187.238 lub mailowo na adres: kontakt@fundacjaas.org.

Pierwsze Targi Seniora w Mławie za nami…

Kochani Przyjaciele !!!
z okazji EUROPEJSKIEGO DNIA SENIORA 20 Października, na Mławskiej Hali Sportowej odbyły się Pierwsze w Regionie Targi Seniora.
Na wszystkich przybyłych gości czekało kilkadziesiąt stoisk promocyjnych firm, instytucji oraz innych podmiotów świadczących usługi i posiadających w swojej ofercie produkty dla Seniorów.

Była to także doskonała okazja do podziwiania stoisk z rękodziełem artystycznym Seniorów. A całe wydarzenie uświetniły dwa wydarzenia artystyczne.
Pierwszy z nich to Regionalny Przegląd Twórczości Artystycznej Seniorów Zostań AS’em, gdzie udział wzięło 10 zespołów artystycznych i grup zrzeszajacych Seniorów. Drugim bardzo ważnym wydarzeniem był Koncet Haliny Frąckowiak, na który do Młąwy przybyli także Seniorzy z innych okolicznych miejscowości Północnego Mazowsza.

W Targach udział wzięło około 1300 osób. Przez cały dzień mięliśmy dla naszych gości wiele artakcji.
Serdeczne podziękowania składamy dla:
Marszałkai Województwa Mazowieckiego Adama Struzika – za objęcie Partonatem Honorowym Naszych Targów.
Radia 7 – za objęcie Patronatem Medialnym naszych I Regionalnych Targów Seniora
Bankowi BPH o/Mława – za wsparcie finansowe w organizację I Regionalnych Targów Seniora – Mława 2016
Piekarni Zielińscy – za ufundowanie pieczywa, które bezpłatnie było dodawane do potraw dla Seniorów na stoisku kulinarnym Stowarzyszenia na Rzecz Wspierania Aktywności Seniorów AS.
Wszystkim Przyjaciołom i Sympatykom Stowarzyszenia na Rzecz Wspierania Aktywności Seniorów AS, ponieważ bez nich nie dali byśmy rady zorganizować tak pięknej i dużej imprezy.

Poniżej foto relacja z naszych Targów

A oto kilka informacji jakie na temat naszych targów ukazały się w mediach:

Targi Seniora w Mławskiej Hali Sportowej


http://www.radio7.pl/article.php?id=8416
http://www.naszamlawa.pl/halina-frackowiak-zaspiewala-dla-seniorow,news,10777,aktualnosci.html