Tylko u nas torebkowe cudeńka

Mamy dobrą wiadomość. Do sklepu powróciły znów torby z recyklingu jeansu. Są w Waszych ulubionych kształtach oraz z dodatkiem kolorów. Zajrzyjcie do Nas koniecznie.

A dokładnie do naszych sklepów internetowych: www.sklepas.org i www.paczkadobra.org.pl.

Nasze torebkowe i jeansowe projekty cieszą się ogromnym zainteresowaniem. I robimy wszystko co w naszej mocy, aby były dla Was cały czas dostępne. W naszej szwalni praca wre. Ale potrzebujemy więcej jeansu. Jeśli ktoś ma jeszcze stare jeansy, których już nie używa i leżą gdzieś na dnie szafy, prosimy o przesłanie ich do nas na adres : Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Aktywności Seniorów AS, ul. Chrobrego 7, 06-500 Mława.

Prosimy także, aby jeansy były wyprane, ponieważ nie mamy możliwości wyprania ich u nas. Każda sztuka w naszej Szwalni Seniora odzyska nowe życie. Bo zamienimy je na piękne piórniki, plecaki, torby i wiele innych oryginalnych produktów, które znajdziecie w naszym sklepie: https://sklepas.org/k/12/jeansowe-love.

Cały dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na pomoc rzeczową oraz materialną dla potrzebujących seniorów. Wiemy, że możemy na Was liczyć. Zatem pomagajcie razem z nami.