U Babci Krysi – dania do smakowania i pomagania

Babcia Krysia już gotowa na święta. W naszych restauracjach w Płocku, Mławie i Płońsku już świąteczne smaki i zapachy. Każdego kto ceni domowy smak i czas spędzony z rodziną zamiast w kuchni zapraszamy do smakowania i pomagania. Bo cały dochód ze sprzedaży przeznaczany jest na cele statutowe Stowarzyszenia AS – pomoc seniorom.

Barszczyk, uszka, pierożki i inne pyszności – Babcia Krysia już wie, co przygotować na Wigilię. I oczywiście chętnie upichci też coś dla Was, abyście mogli spokojnie cieszyć się przedświątecznym czasem. Wystarczy wybrać ulubione potrawy i zamawiać! Wszystko będzie przepyszne.

Polecamy świąteczny catering od Babci Krysi, zapraszamy na świąteczne spotkania firmowe! Mnóstwo tradycyjnych potraw do wyboru, wszystkie przygotowane na świeżo z najwyższej jakości składników. Będzie pysznie, świątecznie i bezproblemowo. U nas zapewniamy szeroki wybór dań i przystawek, wyjątkowy wystrój i super obsługę. Zapraszamy do rezerwacji terminów!

Zapraszamy do kontaktu:

☎ 791 187 234 – Płock

☎ 792 187 235 – Mława

☎️792 187 217 – Płońsk

W prowadzonych przez Stowarzyszenie AS restauracjach Gary Babci Krysi pomagamy codziennie. Każde zamówienie to między innymi środki, które przeznaczamy na dofinansowanie w 50% obiadów dla seniorów, prowadzenie zajęć dla seniorów, dofinansowanie leków.