U Babci Krysi świąteczny jarmark

Czas przedświąteczny to okazja, by się spotkać, cudownie, rodzinnie spędzić choć kilka chwil i przy okazji pomóc. No to my to wszystko połączyliśmy. Jak? Organizując wyjątkowy kiermasz bożonarodzeniowy w mławskich Garach Babci Krysi.

To był cudowny czas dla młodszych i starszych mieszkańców Mławy. Bo każdy znalazł coś dla siebie. Przede wszystkim chwilę na to, by w zapędzonym świecie rodzinnie spędzić czas. Nasza restauracja zamieniła się w bajkową krainę pełną cudownych choinek, migocących światełek, skrzatów i zapowiedzi, że wydarzy się coś niezwykłego.

Na młodszych czekało mnóstwo atrakcji, zabaw, konkursów i oczywiście najważniejsi bohaterowie: Mikołaj i Śnieżynki gotowi na spotkanie z milusińskimi. Roześmiane dzieciaki, w dobrych humorach pokazały, że zabawa jest przednia.

Nie zabrakło i atrakcji dla starszych. No a skoro spotkanie u Babci Krysi, to atrakcje kulinarne. Mnóstwo dobrego, domowego jedzenia w sam raz na rozgrzanie podczas zimowej aury. W domowym klimacie i przy domowych smakach.

Jak zawsze u nas połączyliśmy przyjemne z pożytecznym. Bo dzieciaki doskonale się bawiły korzystając z mnóstwa bezpłatnie dla nich przygotowanych atrakcji. Dorośli mieli okazję zjeść domowe smakołyki, wszyscy rodzinnie spędzili czas. Można było zrobić wyjątkowy zakup w sam raz na prezent pod choinkę. A tu się polecały Skrzaty Helpiki, czy domowe przetwory wprost od Babci Krysi. A każdy z gości zamawiających dania z karty dołożył swoją cegiełkę do pomocy seniorom. Bo jak wiecie cały dochód z restauracji prowadzonych przez Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Aktywności seniorów AS, jest przeznaczany na cele statutowe jak chociażby rabatowe obiady dla seniorów z 50% zniżką, organizowanie zajęć, zakup leków.