Ufunduj „zawieszony obiad”. Pomagaj z nami bez względu na czas

„Zawieszony obiad”, to nasz wyjątkowy projekt, który kierujemy do najsłabszych, najbardziej potrzebujących z potrzebujących. Z całych sił staramy się, aby mimo ogromnie trudnej sytuacji z jaką Stowarzyszenie AS mierzy się w ostatnich dniach osoby samotne, bezdomne mogły zjeść ciepły posiłek w ciągu dnia. Aby nie odeszły głodne i nie usłyszały: dziś nie możemy wam pomóc. Do tego potrzebujemy całej armii ludzi o wrażliwych sercach, którzy zechcą z nami pomagać. Dziękujemy tym, którzy są z nami już od dawna i pomagają dawać dobro. Zapraszamy do naszej drużyny tych, którzy mogą i chcą razem z nami, codziennie dawać tak wiele osobom, o których często mało kto chce pamiętać.

To dzięki Wam kochani darczyńcy nasz projekt pozwala codziennie zapewnić choć trochę tak potrzebnego ciepła w żołądku, by przetrwać kolejny dzień. Pozwala dać prawdziwą radość z tego powodu, że jest, gdzieś ktoś, kto chce bezinteresownie pomóc. – To dla nas ogromna radość, wielkie wsparcie. Cieszymy się, że jest tak wielu ludzi, którym nie jest obojętny los innych. I nie jest to dla nich jakiś bezdomny, jakiś ktoś, kto musi sobie radzić. Ta ogromna wrażliwość jest niezwykła. Doświadczamy jej codziennie, kiedy wspieracie nas zawieszając obiady. A tych codziennie w Mławie i Płocku wydajemy dla prawie 150 osób. I chcemy dalej pomagać ludziom, dla których ten posiłek jest często jedynym zjedzonym w ciągu dnia. Nie pytamy dlaczego, z jakiego powodu. Widzimy człowieka, który potrzebuje pomocy i taką dajemy – mówi Rafał Chmielewski, prezes Stowarzyszenia na Rzecz Wspierania Aktywności Seniorów AS.

Czas epidemii niestety jest dla naszego Stowarzyszenia bardzo trudny. Mimo wszystko staramy się pomagać. Do wszystkich osób, naszych przyjaciół, sympatyków, tych, którzy z nami już są i tych, których jeszcze z nami nie ma kierujemy wielkie, serdeczne zaproszenie: pomóżcie nam pomagać. Niech ta wspaniała pomoc dzieje się dalej.

Każdy chętny może w sklepie na naszej stronie ufundować obiad. A taki w naszej restauracji Gary babci Krysi w Mławie lub Płocku będzie mogła zjeść w naszej restauracji osoba starsza, samotna, bezdomna. Teraz każdy z darczyńców może zawiesić dwudaniowy obiad (16 zł) lub tylko zupę (5 zł) lub samo drugie danie (11 zł). Poniżej zamieszczamy link do naszego sklepu, gdzie możecie nam pomóc pomagać. Zapraszamy z całego serca .

Chętnych zapraszamy http://tiny.pl/tm3dm