W naszej szwalni już wiosna

O tym, że wiosna tuż, tuż opowiadają nasze skrzaty Helpiki – Groszek i Cytrynka. Bardzo kolorowe, optymistyczne i pełne wiosennej energii. Taką podzielą się z każdym kto postanowi mieć takiego wiosennego ambasadora dobra w swoim domu.

Aby marzenie się spełniło wystarczy zaprosić Helpika do swojego domu i cieszyć się nim. Radość gwarantowana! A przy okazji moc pomocy. Bo cudowne skrzaty wiosenne Groszek i Cytrynka, tak jak i inne wytwarzane przez seniorów w naszym Stowarzyszeniu produkty to droga do pomagania. Każdy zakupiony skrzat Helpik, soki, świece to pomoc dla seniorów. Bo cały dochód ze sprzedaży wszystkich produktów zasila konto naszego stowarzyszenia, abyśmy mogli mocno pomagać i działać na rzecz osób starszych. Każdy kupujący nasze produkty pomaga nam pomagać.

Wszystkie można zakupić na stronie naszego sklepu: www.sklepas.org, A teraz przy użyciu kodu minus20 z 20% rabatem na nasze wiosenne skrzaty i inne jakie jeszcze mamy w naszych magazynach.

Pomagać możecie także zaglądając pod ten adres: www.paczkadobra.org.pl. To nasza druga witrynadobra, gdzie znajdują się nasze wszystkie produkty i cały asortyment naszej spiżarni Babci Krysi, ceramiki i świec tworzonych przez nasze seniorki na zajęciach w pracowni świec w Płońsku.