W Płocku też zawieziemy obiady naszym seniorom

Od 1 sierpnia, także w Płocku będziemy dowozili obiady Naszym Seniorom do domu. To usługa przygotowana z myślą o tych członkach Naszego Stowarzyszenia, którzy z powodów zdrowotnych, nie mogą dotrzeć do restauracji Gary Babci Krysi. Usługa obiadu na dowóz pozwoli im zjeść ciepłe, domowe obiady przygotowywane w naszej restauracji i dowożone do domu na wskazaną godzinę.

Każdy z naszych pomysłów i projektów przygotowywany jest z myślą o Naszych Seniorach. – Tak jest i tym razem. Pomysł dowożenia obiadów Seniorom, którzy ze względu na stan zdrowia nie mogą dotrzeć do restauracji Gary Babci Krysi , wynika z troski o osoby starsze, samotne. Często zdarza się tak, że gdy tracą możliwość samodzielnego poruszania się, funkcjonowania, tracą także możliwość zjedzenia ciepłego posiłku w ciągu dnia. I tu pomoc niesie Stowarzyszenie AS, które w ramach usługi obiad na dowóz przywozi seniorom obiad do domu – mówi Rafał Chmielewski, prezes Stowarzyszenia Na Rzecz Wspierania Aktywności Seniorów Aktywny Senior, dodając, że taką usługę Stowarzyszenie już realizuje w Mławie. Dziennie obiady dowożone są do 25 podopiecznych Stowarzyszenia.

Od 1 sierpnia tak samo będzie w Płocku. Osoby, które chcą korzystać z usługi obiadu na dowóz muszą złożyć wniosek, w siedzibie Stowarzyszenia przy ulicy Obrońców Płocka 1920 lokal 20, do końca lipca 2019 r. Koszt jednego obiadu z dowozem to 10,50 zł. Usługa obiadu na dowóz może być zrealizowana dla jednej osoby raz dziennie.

Aby skorzystać z usługi OBIAD NA DOWÓZ Senior musi mieć opłaconą składkę członkowską, która wynosi 10 zł miesięcznie. W przeciwnym wypadku będzie naliczana pełna opłata bez rabatu dla członków Stowarzyszenia – 14 zł.

Zasady korzystania z usługi – obiad na dowóz dla seniorów

1.Usługa OBIAD NA DOWÓZ realizowana jest od 1 sierpnia 2019 roku.

2. Usługa OBIAD NA DOWÓZ realizowana jest tylko dla członków Stowarzyszenia na Rzecz Wspierania Aktywności Seniorów AS zamieszkałych na terenie Miasta Płock.

3. Senior, który chce skorzystać z usługi OBIAD NA DOWÓZ Senior jest zobowiązany jest:

  • zgłosić się osobiście lub za pośrednictwem pełnomocnika do biura Stowarzyszenia AS ze swoją legitymacją członkowską
  • złożyć formularz zamówienia usługi OBIAD NA DOWÓZ
  • założyć kartę abonamentową w biurze Stowarzyszenia AS (usługa bezpłatna)
  • doładować kartę abonamentową wielokrotnością kwoty za ilość obiadów, które mają być dowożone do seniora np.: 105 zł – 10 obiadów, 168 zł – 16 obiadów
  • ilości obiadów przeliczone są dla stawki za obiad obejmującej rabat z którego korzystają Seniorzy mający opłaconą składkę członkowską w trakcie korzystania z usługi OBIAD NA DOWÓZ.

4.Usługa OBIAD NA DOWÓZ realizowana jest każdego dnia od poniedziałku do niedzieli, w godzinach od 11.00. do 16.00., z wyłączeniem dni kiedy Restauracji Gary Babci Krysi jest nieczynna. Tylko pod adres wskazany w formularzu zamówienia usługi OBIAD NA DOWÓZ.

5. Opłata za usługę pobierana jest automatycznie z karty abonamentowej Seniora.

6. Podczas dostarczenia posiłku Senior otrzymuje: dwudaniowy obiad – zestaw dnia, paragon z kasy fiskalnej, rachunek z kasy na którym znajduje się aktualny stan doładowania karty abonamentowej (na dole rachunku) na moment otrzymania dokumentu. Wszystkie informacje dotyczące stanu doładowania karty abonamentowej i składek członkowskich można uzyskać pod numerem tel. 792187228.

Wnioski o skorzystanie z usługi OBIAD NA DOWÓZ przyjmowane są w sekretariacie Stowarzyszenia przy ul. Obrońców Płocka 1920 lokal 20, w godzinach od 8.00 do 16.00.