W restauracji Płockie Gary Babci Krysi już można zawieszać obiady i pomagać

Od 1 czerwca w naszej restauracji Płockie Gary Babci Krysi można pomagać nakarmić osoby najbardziej potrzebujące. Jak? To bardzo proste. Wystarczy dołączyć do naszej wyjątkowej akcji „Zawieszony obiad”. Opłacić, czyli „zawiesić” obiad w naszej restauracji lub na stronie. To wystarczy by ktoś potrzebujący otrzymał obiad. Zapraszamy do wspólnego dzielenia się dobrem. Bo tylko dzięki pomocy wielu osób o wielkich sercach będziemy mogli przekazać ciepły posiłek podopiecznym naszego Stowarzyszenia, osobom samotnym, bezdomnym, dla których będzie to często jedyny ciepły posiłek w ciągu dnia.

Akcja „Zawieszony Obiad” wpisuje się w działalność Stowarzyszenia Na Rzecz Wspierania Aktywności Seniorów „Aktywny Senior”w Mławie i jest realizowana od początku jego powstania. Z chwilą uruchomienia płockiej filii Stowarzyszenia AS i restauracji Płockie Gary Babi Krysi także w Płocku zapraszamy do wspólnego pomagania. Aby pomóc wystarczą dobre chęci i 13 zł, bo tyle kosztuje obiad, który można ufundować dla kogoś w naszej restauracji, siedząc w domu. – Akcja zawieszonego obiadu, zapoczątkowana przez nasze Stowarzyszenie w Polsce, jest odpowiedzią na potrzebę wsparcia ogromnej liczby osób potrzebujących. I nie wyobrażamy sobie, aby nie było możliwości zawieszenia obiadu w naszej płockiej filii. Stąd nasza prośba i apel o dołączanie, fundowanie obiadów, dzielenie się dobrem – mówi Rafał Chmielewski, prezes Stowarzyszenia Na Rzecz Wspierania Aktywności Seniorów „Aktywny Senior”.

Dzięki zawieszonym obiadom, codziennie w Mławie możemy naszym podopiecznym przekazywać ponad 140 świeżych, ciepłych posiłków. Teraz na taką możliwość, z pomocą ludzi wielkich serc, otwieramy się w Płocku. Z doświadczenia w Mławie wiemy, że osób przychodzących do nas jest więcej niż zawieszonych obiadów. Dlatego liczymy na wielkie wsparcie tej pięknej idei, bo osób potrzebujących jest bardzo dużo. Zapraszamy do dzielenia się dobrem, abyśmy nie musieli odmawiać wsparcia osobom zgłaszającym się do nas. Kwota 13 zł, często nieosiągalna dla naszych podopiecznych, ma wielką moc.

Jak zawiesić obiad?

Wystarczy wejść na nasz Fun Page projektu „Zawieszony Obiad” lub naszą stronę: www.sklepas.org/zawieszony-obiad-ufunduj.#zawieszonyobiad. Po wejściu na stronę obiad można ufundować w trzech krokach: kupujesz obiad (zupa i drugie danie) za 13 zł, opłacasz zamówienie za pośrednictwem PayU, PayPal lub przelewem i osoba potrzebująca otrzymuje gorący posiłek. Obiad można także zawiesić w naszej restauracji Płockie Gary Babci Krysi mieszczącej się przy ulicy Obrońców Płocka 1920 lokal 20. Nasi pracownicy udzielą wszystkich niezbędnych informacji. Zawieszony obiad nabijany jest na kasę fiskalną. Osoba potrzebująca, podchodząc do kasy uzyskuje informację, iż mamy dla niej zawieszony obiad. Informacje o ilości ufundowanych danego dnia obiadów zamieszczamy na Facebook’u. Jeśli danego dnia nie są wykorzystane wszystkie obiady, to są dostępne dla potrzebujących następnego dnia.

Zapraszamy do zawieszania obiadów w Naszej płockiej Restauracji Gary Babci Krysi.