We wtorki w Asie łamanie głowy

Co dwa tygodnie we wtorki w Stowarzyszeniu As spotykają się pasjonaci różnego rodzaju logicznych łamigłówek, krzyżówek a także miłośnicy brydża i gry w szachy. Grono sympatyków jest coraz większe. I każde kolejne spotkanie pokazuje, że seniorzy chętnie w ten sposób spędzają czas wolny. Naszą ekipę prowadzi Robert Romanowski, szef klubu rozrywek umysłowych Relaks. Osoby, które chcą dołączyć zapraszamy co drugi wtorek o godzinie 16:00 do płockiej filii restauracji Gary Babci Krysi. A korzyściach takiej formy aktywności można przeczytać w artykule zamieszczonym na łamach naszego kwartalnika „Aktywny Senior” Cały materiał zamieszczamy poniżej.

Co dwa tygodnie w restauracji Gary Babci Krysi spotykają się sympatycy rozrywek umysłowych. W ruch idą różnego rodzaju krzyżówki i odgadywanie najróżniejszych haseł. Ale także chętnie uczestnicy spotkań sięgają po gry planszowe i szachy. A zdarza się rozgrywać i brydża.
Wtorkowe spotkania grupy pasjonatów lubiących „łamać głowę” odbywają się w ramach stowarzyszeniowego Klubu Gar Rozmaitości. A ponieważ lubimy, aby działo się dużo i było różnorodnie, to w naszej ofercie mamy także propozycję ćwiczeń umysłowych. W zajęciach uczestniczą seniorzy i członkowie Płockiego Klubu Miłośników Rozrywek Umysłowych. W ramach naszej współpracy zachęcamy do podejmowania krzyżówkowych wyzwań. Do udziału w spotkaniach zapraszamy amatorów i zawodowców szaradziarskich. Bo SA to spotkania dobre i wskazane dla każdego. Bo przy tej okazji można się zrelaksować, ale również i sprawdzić, powalczyć i spotkać ze znajomymi i spędzić czas w miłej atmosferze. – Serdecznie zachęcam do udziału bo jest to rozrywka dla każdego. Nie trzeba żadnych przygotowań, aby do nas dołączy, przyjść, spróbować. A jeśli się już zacznie to wciąga jak magnes – zaprasza do udziału w cyklicznych zajęciach Robert Romanowski, który od lat w Płocku organizuje szaradziarskie mistrzostwa Polski. Szef klubu Relaks i organizator mistrzostw Robert Romanowski zaprasza osoby, które chcą w ciekawy sposób spędzić popołudnie. – Nasze zajęcia, to doskonały relaks dla osób w każdym wieku. To także świetna gimnastyka umysłu. Zachęcam amatorów i zawodowców do spotkań w naszym gronie. Tych, którzy lubią ćwiczyć umysł, rywalizować, sprawdzać się w nowych zadaniach i doskonale bawić – mówi Robert Romanowski, dodając, że to świetny sposób na zagospodarowanie czasu wolnego. Spotkanie dla starszych i młodszych, którzy często rozwiązują zadania w domu, a tu mogą sprawdzić swoją wiedzę w szerszym gronie. Jak mówi szef klubu Relaks udział w zajęciach t okazja by dołączyć do wielkiej szaradziarskiej rodziny, spędzić miło czas i poczuć ducha rywalizacji. Na zajęcia zapraszamy osoby, które jeszcze nie rozwiązują krzyżówek, by być może przy tej okazji odkryły swoją pasję. Także i te, które krzyżówki rozwiązują już od lat. Bo to zabawa dla każdego.