Wielkanoc inna niż wszystkie

Tegoroczne święta Wielkiej Nocy przeżywamy w inny, ale równie wyjątkowy sposób. Kochani niech Was nie opuszcza wytrwałość i nadzieja. Życzymy zdrowia, poczucia bliskości mimo tego, że nie możemy być razem.

Wiemy, że w tym roku Wielkanoc obchodzimy inaczej. Ale ten czas zależy od nas samych. I mimo przeciwności losu nadajmy mu wyjątkowy wymiar. – Te święta przeżywamy z pewnością inaczej. Bez uroczystej Niedzieli Palmowej, święcenia pokarmów, procesji w Niedzielę Wielkanocną. Bez naszego corocznego spotkania przy wspólnym, świątecznym stole. Ale mimo tego, mimo oddalenia niech nie opuszcza nas poczucie bliskości w tym czasie. Niech będzie w nas nadzieja dająca siłę do pokonania przeciwności losu – mówi Rafał Chmielewski, prezes Stowarzyszenia na Rzecz wspierania Aktywności Seniorów AS.

Wiemy, że jesteście kochani z nami. Tak jak i my jesteśmy cały czas z Wami. – W tym czasie w szczególny sposób nasze myśli kierujemy do naszych Seniorów. Życzymy, aby dzięki otwartości serc ten czas przeżyć jak najwspanialej. A czas Świąt Wielkiej Nocy był mimo wszystko pełen nadziei, wiary i miłości – mówi Michał Jaros, wiceprezes Stowarzyszenia na Rzecz Wspierania Aktywności Seniorów AS.

Wszystkim seniorom, członkom, pracownikom, współpracownikom, przyjaciołom, sympatykom Stowarzyszenia Aktywny Senior życzymy zdrowia. Dziękujemy, że w tym czasie wielkiej próby, walki i wyzwania przed jakim stanęło także nasze Stowarzyszenie widzimy tak wiele serdeczności. Dzięki temu w czasie epidemii, podczas trudnej walki o utrzymanie naszej działalności, miejsc pracy zbieramy siły do tego, by działać. To pozwala w zmaganiu się z wieloma problemami. Często ogromnym kosztem, ale z nadzieją na lepszy czas.