Wielkanocne koszyczki dla seniorów 2024

W Wielką Sobotę w naszych restauracjach Gary Babci Krysi w Mławie, Płocku oraz Płońsku rozdaliśmy seniorom 1200 wielkanocnych koszyczków ze świątecznymi potrawami. Jesteśmy wdzięczni za to, że już po raz czwarty dzięki otwartości serc dobrych ludzi udało się nam doprowadzić do finału akcję „Podaruj Wielkanoc”.

W koszyczkach znalazły się tradycyjne wielkanocne potrawy oraz specjalne życzenia od zarządu i pracowników naszego Stowarzyszenia. Ogromnie się cieszymy, że po raz kolejny przyjaciele naszego AS’a, jak i internauci z całej Polski, zechcieli włączyć się w naszą akcję i pomogli nam przygotować tak dużą liczbę koszyczków! Mamy nadzieję, że uradowały one naszych seniorów. Potrawy przygotowali pracownicy naszych restauracji Babci Krysi, natomiast przy ich pakowaniu i wydawaniu brali udział także pozostali pracownicy i wolontariusze Stowarzyszenia.

Dzięki temu akcja jest co roku ogromnym dziełem pełnym zaangażowania i otwartości na drugiego człowieka. To coś wspaniałego, co możemy tworzyć wszyscy razem. Nie udałoby się to bez wsparcia naszych przyjaciół, tak samo jak w przypadku Wigilii dla seniorów. jesteśmy wdzięczni, że mamy wokół siebie tyle osób o ciepłych i serdecznych sercach.

Zapraszamy do naszej galerii zdjęć z tego wydarzenia!