Wigilia dla seniorów – pomagajcie z nami!

Przed nami najpiękniejszy czas, wyjątkowych świąt. Jak co roku Stowarzyszenie AS zaprasza seniorów do udziału w uroczystej Wigilii. Przy wspólnym stole zasiadamy, by podzielić się dobrym słowem, życzeniami i ciepłem wspólnego bycia razem.

Wigilijne spotkania wielkiej rodziny AS-a to już stowarzyszeniowa tradycja. Tradycja z udziałem kilkuset osób będących w Stowarzyszeniu. Seniorów, z którymi na co dzień spotykamy się podczas naszych zajęć, wyjazdów, działań. Ale także z udziałem seniorów, którzy bez nas musieliby ten piękny czas przeżywać w samotności. Bo wiemy, że: kiedy Bóg się rodzi, moc truchleje” wiele osób samotnie spędza ten czas. Aby tak nie było zapraszamy do wspólnego stołu, składania życzeń, dzielenia się opłatkiem, śpiewania kolęd. Możecie razem z nami to zmienić dołączając do naszego projektu „Wigilia dla samotnych Seniorów”. I stworzyć dla samotnych, starszych osób Wigilię pełną ciepła i dobra. Wystarczy bardzo niewiele, aby pomóc. Liczy się każda, nawet najmniejsza wpłata!

Co roku tysiące starszych osób spędza święta samotnie. Podarujmy im wspólnie piękną Wigilię! 21 grudnia spotkamy się z seniorami na wyjątkowym wigilijnym spotkaniu w Płocku. Chcemy przygotować dla nich uroczystą kolację oraz podarunki. Aby to wszystko zorganizować, potrzebujemy Waszej pomocy! Będziemy wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą wpłatę na stronie naszego wigilijnego projektu: https://wspieram.to/wigiliadlasamotnychseniorow2022

Niech te święta nie będą samotne!