Wyjątkowy Dzień Kobiet z pączkami od Babci Krysi

Jak co roku w Stowarzyszeniu AS w wyjątkowy sposób świętowaliśmy Dzień Kobiet. Tegoroczny był pełen słodkich niespodzianek, z których słyną nasze restauracje Gary Babci Krysi. Mowa o naszych domowych i niepowtarzalnych pączkach. W Mławie i Płocku dla naszych seniorek oraz klientek składających zamówienia przygotowaliśmy i przekazaliśmy prawie 2 tysiące pączków.

Panie rozpieszczaliśmy słodkimi upominkami przez cały poniedziałek. – Każdego dnia pamiętamy w Stowarzyszeniu o naszych paniach tych wśród personelu, wśród naszych seniorek, klientek zamawiających nasze dania. Ale z okazji ich święta zadbaliśmy o to, aby był to  dzień dodatkowo pełen miłych chwil. W poniedziałek, 8 marca, do każdego składanego w naszych Restauracjach Gary Babci Krysi zamówienia – na hasło Dzień Kobiet – każda Pani otrzymała pączka Babci Krysi. Jeśli w jej firmie było więcej  Pań, to przy okazji tego zamówienia pączki przekazywaliśmy także dla pracujących z nią koleżanek – mówi Rafał Chmielewski, prezes Stowarzyszenia na Rzecz Wspierania Aktywności Seniorów AS.

W poniedziałek przygotowaliśmy się na obdarowanie w Mławie i w Płocku 2 tysięcy Pań. A nasze wyjątkowe, domowe i lubiane pączki  Babci Krysi przekazywaliśmy w eleganckich, specjalnie na tę okazję zaprojektowanych kartonikach. Życzenia w takiej formie z pewnością umiliły dzień wszystkim obdarowanym Paniom  i były również okazją do świetnej zabawy, bo zachęcaliśmy do dzielenia się swoimi relacjami na swoich profilach FB, zamieszczania zdjęć i oznaczania nas.

W poniedziałek pączki otrzymały oczywiście nasze kochane Seniorki. W Mławie i Płocku dostarczyliśmy je paniom, które otrzymują obiady na dowóz. Tak przekazaliśmy również życzenia paniom z naszej mławskiej Szwalni w Centrum AS.

Nasza akcja w Płocku wpisała się w wydarzenia organizowane przez Urząd Miasta Płocka. Pączki otrzymały Panie, które dołączyły do świętowania przed ratuszem. Nasze tak bardzo lubiane pączki wraz z gorącą kawą i herbatą, serwowaliśmy na tarasie Saloniku Babci Krysi, przy ulicy Stary Rynek 27.