Zajrzyjcie do naszego wyjątkowego sklepu – Spiżarni Babci Krysi

Kto jeszcze nie zna i nie był w naszym wyjątkowym sklepie niech nadrabia zaległości. Bo już działa kolejne wyjątkowe miejsce – Spiżarnia Babci Krysi. Zakupy tych wyjątkowych produktów można robić osobiście lub poprzez sklep internetowy: www.spizarniababcikrysi.pl.

Co tu znajdziecie? Mnóstwo produktów do zajadania się. Bo Spiżarnia Babci Krysi, to miejsce pełne smaków zapachów natury. Jak to możliwe? W każdym słoiczku konfitur, soków, dżemów czy cytryn w syropach zmieściliśmy moc tego co najlepsze. Wszystko przygotowane według naturalnych recept naszych babć. Mnóstwo radości dla Was i Waszych gości.

Przygotowaliśmy również kosze prezentowe i specjalną edycję Skrzatów Helpików.

Kto jeszcze nie był, zapraszamy. Nasz nowy sklep z produktami od naszych Seniorów to prawie sto produktów dostępnych w sprzedaży wysyłkowej!

Cały dochód ze sprzedaży w naszym sklepie przeznaczony jest na wsparcie materialne i rzeczowe dla naszych podopiecznych.

Zerknijcie sami i wybierajcie na co macie ochotę. Może konfitura? A może miód od naszej babci Krysi? Zapraszamy do smakowania w 100% naturalnych, domowych produktów od naszych Seniorów.

Projekt jest dziełem Seniorów Stowarzyszenia na Rzecz wspierania Aktywności Seniorów AS, a dochód ze sprzedaży jest w 100% przeznaczony na cele statutowe naszej organizacji. Dzięki robionym tu zakupom pomagacie. Bo pieniądze ze sprzedaży przeznaczamy na zakup leków dla seniorów czy wsparcie finansowe dla nich. Bo kupując u nas zamieniacie dobro na dobro. My przekazujemy Wam nasze produkty ze spiżarni, a Wy płacąc za nie wspieracie naszych podopiecznych.

Zapraszamy do zakupów on-line to dziecinnie proste! Nasz nowy sklep już działa! www.spizarniababcikrysi.pl