Zawieszony obiad – cały rok pomagania

Za nami dwanaście miesięcy pomagania w ramach naszej akcji #zawieszonyobiad. Akcji szczególnie ważnej w czasie pandemii. Mimo trudności, obostrzeń udało nam się razem pomagać najbardziej potrzebującym: seniorom, samotnym, osobom bezdomnym. Cieszymy się, że mimo wszystko udało nam się cały czas działać i przekazywać ciepłe posiłki.

W minionym, 2020 roku, wspólnie z naszą drużyną – ludzi dobrych serc udało nam się pomóc setkom osób z Mławy i Płocka, którzy z różnych powodów znaleźli się w sytuacji bez wyjścia, którzy stawali przed wyborem: kupić jedzenie, czy wykupić leki, czy zapłacić za czynsz. – Dzięki wsparciu i udziałowi w naszej akcji w wielu przypadkach mogliśmy dać nieocenione wsparcie osobom, które same nie poradziłyby sobie. Dzięki każdemu podarowanemu obiadowi sprawiliśmy, że wiele osób nie przeżywało dramatów związanych z głodem. To jest nieoceniona sprawa. I bardzo dziękujemy każdemu, kto z nami był w ciągu tego roku – mówi Rafał Chmielewski, prezes Stowarzyszenia na Rzecz Wspierania Aktywności Seniorów AS.

Za każdym podarowanym obiadem jest konkretna osoba ze swoim życiowym problemem. I cieszymy się, że nasza akcja pozwala zmniejszać te troski o kolejny dzień i zmartwienia: czy jutro coś zjem? W 2020 roku z Waszych kochani i naszych 58765 obiadów (zestawów, zup i drugich dań) mogliśmy zapewnić ogromną pomoc. Dziękujemy bardzo za tak wiele serca, obecność, wsparcie. To dzięki wspólnemu działaniu udało się zrobić tak wiele dobrego.

Życzymy naszym wszystkim darczyńcom, przyjaciołom, sympatykom wszystkiego dobrego na Nowy 2021 Rok. I bądźcie z nami dalej. Zapraszamy do pomagania i udziału w naszej pomocowej akcji: https://sklepas.org/zawieszony-obiad-ufunduj